free dating websites
free online dating websites
dating website
dating sites
dating websites free

Elif Sarı

yElif Sarı Yogayla ODTÜ’de Ekonomi okurken 2005 yılında tanıştı. 2007’de Zeynep Aksoy’la Hatha Yoga Temel Hocalık eğitimini tamamladı. Godfrey Devereux, Tias Little, Peter Sterios, Shiva Rea, Cyndi Lee, Sarah Powers, Nicole Ohme ile çeşitli çalışmalara katıldı. Paul Grilley’den Yin Yoga Hocalık Eğitimi’ni Hamburg’da alarak, yin alanındaki deneyimlerini,  Amerika’da  Paulie Zink  ve Sarah Powers ile sürdürdü.

Kitaplarını çok severek okuduğu Donna Farhi’yle “Kosha”lar üzerine 1 haftalık  workshop şansını Amsterdam’da yakalayabildi. Kadın sağlığı üzerine çalışmaları dünyanın en iyi okullarından BIRTHLIGT ile başladı.”BIRTHLIGHT” dan aldığı Hamile Yogası Eğitimini, New York Iyengar Yoga’daki , “The Woman’s Yoga Book” kitabının yazarı, Bobby Clennell’in dersleri/workshopları takip etti. Kadın sağlığı üzerine birçok kitabı bulunan Ayurveda uzmanı Maya Tiwari’nin Kripalu’daki workshoplarında bulundu. Keyifle verdiği hamile yogası dersleri, rahatlatıcı, meditatif ve eğlenceli geçmektedir.

Elif Hindistan ve Nepal’de  bulunduğu zamanlar içinde nefes/ meditasyon ve Ayurveda eğitimlerine/çalışmalarına katılabildi. Dr.Neslihan İskit’den Yoga Terapi eğitimini aldıktan sonra, Nischala Joy Devi’den  “Dean Ornish” programının bir parçası olan  “Kalp Hastalıkları için Yoga Terapi”  hocalık eğitimini Massachusetts eyaletinde tamamladı. Gary Kraftsow’dan aldığı Stres Kontrolü, Depresyon / Anksiyete  eğitimleri, yoga terapi alanında daha da derinleşmeme yardımcı oldu.

Tari PRINSTER ile  “Kanserle Yaşayanlar için Yoga Hocalık Eğitimi”ni de Washington, DC ‘de tamamladı. Elif Sarı Türkiye’de bu alanda sertifikalı ilk ve tek yoga  eğitmenidir. Elif kronik hastalıklar için tamamlayıcı terapi olarak yoga, skolyoz-duruş bozukları, omurga sağlığı üzerine çalışmaları ve eğitimlerini devam ederken, farklı sorunlarla gelen birçok kişiye de yardımcı olmaya gayret gösterip, bilgi ve deneyimlerini sürekli paylaşmaktadır.

zp8497586rq
zp8497586rq

Aydın Sok. Aydın İş Hanı No:2 Kat:4 Daire:9 1.Levent / İstanbul Tel: (0212) 281 75 35 – (0212) 281 75 40 Fax: (0212) 281 75 90 e-mail : info@nalayoga.com